Kite pl

● Co roku nowy i topowy sprzęt Cabrinha i Nobile
● Jesteśmy licencjonowaną szkołą
Polskiego Związku Kiteboardingu
● Płacisz tylko za wykorzystany czas kursu
● Kursy grupowe max 2 - osobowe
● Znajdujemy się na najlepszym kempingu na Płw. Helski
● Atrakcyjne promocje
● Możliwość wyjazdu z nami w ciekawe miejsca
po sezonie

RODOS, BRAZYLIA, MEKSYK, KUBA
CABO VERDE, WIETNAM, SRI LANKA
SARDYNIA, SYCYLIA

Lekcje kameralne na każdym poziomie zaawansowania

CENA KURSU:

1 h – 65 PLN / 1 os.
5 h – 300 PLN / 1 os.
10 h – 570 PLN / 1 os.

CENA ZAWIERA:

– zajęcia z licencjonowanym instruktorem
– pełny sprzęt szkoleniowy
– ubezpieczenie NNW
– ubezpieczenie sprzętu
– asekuracja motorówki z lądu

CENA NIE ZAWIERA:

– wypożyczenia pianki: 25zł/ 5h kursu, 50zł / 10h kursu

Lekcje kameralne są świetnym wyborem dla osób chcących uczyć się w gronie znajomych czy rodziny. Każdy z kursantów korzysta ze swojego zestawu sprzętu. Do Waszej dyspozycji jest jeden instruktor który dzieli swoją uwagę pomiędzy wszystkich kursantów.

Poziom zajęć jest dopasowany do poziomu zaawansowanie Waszej grupy, nieważne więc czy chcecie dopiero rozpocząć swoją przygodę z windsurfingiem, czy może macie już pierwsze halsy za sobą i chcecie podszlifować wykonywanie szybkich zwrotów, lub też marzycie o rozpoczęciu pływania w ślizgu! Dostosujemy się do Was!

Najlepiej jeżeli cała Wasza grupa jest na podobnym poziomie, jednak jeżeli ktoś z Was potrafi odrobinę więcej niż pozostała część grupy, instruktor zwróci uwagę na osoby mniej zaawansowane żeby szybko „podciągnąć” ich poziom a Ci bardziej doświadczeni mają po prostu więcej czasu na powtarzanie i ćwiczenie znanych już elementów.

Nauka w kameralnej grupie trwa odrobinę wolniej niż przy zajęciach jeden na jeden z instruktorem, jednak grupa znajomych na wodzie zdecydowanie sprzyja zwiększeniu motywacji, no bo przecież… „jak on daje radę to ja nie zrobię?” 😉

Godziny zajęć ustalane są indywidualnie według Waszych potrzeb z uwzględnieniem prognozy pogody! Sami więc decydujecie czy chcecie uczyć się na przykład tylko godzinę dziennie, czy może bardziej intensywnie 2 godziny rano i 2 godziny po południu. Jeżeli w któryś z dni będziecie chcieli odpocząć, po prostu dajcie nam znać 24 godziny wcześniej i nie umawiamy zajęć – dzięki temu nie tracicie pieniędzy.

Zajęcia odbywają się w grupach 2-osobowych według poziomu umiejętności:

– początkujący

– zaawansowani

– pływanie ślizgowe

PROMOCJE!

1. Wybierz termin kursu w WINDSZKOLA.PL z wyprzedzeniem i odbierz 10% zniżki!
2. Na kursy w miesiącach maj, czerwiec, wrzesień otrzymasz dodatkowe 10% zniżki!
3. W maju, czerwcu (do 22.06) i wrześniu na czas kursu nocleg gratis!

*wszystkie promocje łączą się

REZERWACJA

Wystarczy, że wypełnisz nasz formularz zgłoszeniowy online, a zwrotnie otrzymasz wiadomość potwierdzającą Twoją rezerwacje oraz danymi do wpłaty zaliczki.

VOUCHER NA PREZENT

Zastanawiasz się nad wyjątkowym prezentem? Kup dowolny kurs i wybierz jeden z czterech wyjątkowych voucherów.

OPINIE

Super fachowa obsługa klienta, polecam serdecznie. ;)

thumb Paulina Fijał
    1/09/2019

Polecam zakupy w sklepie kite.pl, doradztwo, logistyka super. Pierwszy latawiec milion pytań,dali radę. No i oczywiście można liczyć na rabacik 😋

thumb Adam Duraj
    11/15/2018

Polecam Garu - absolutnie fenomenalne podejscie do nauki. Skarb w Waszej szkolce!

thumb Marta Zuk
    9/20/2018

Kursy kitesurfingu

Kitesurfing wbrew pozorom to sport baaaardzo łatwy oraz bezpieczny, oczywiście pod warunkiem, że szkolenie prowadzą doświadczeni instruktorzy! Średnio po 10 godzinach zajęć kursant staje się samodzielnym kitesurferem. Nie musisz być dobry, żeby zacząć ale musisz zacząć, żeby być dobrym;)

Kursy windsurfing

Prowadzimy szkolenia windsurfingu na każdym poziomie zaawansowania, niezależnie od wieku. Do wyboru masz różne opcje począwszy od zajęć indywidualnych, po zajęcia w większych grupach. Nasi instruktorzy posiadają licencje VDWS i są prawdziwymi pasjonatami windsurfingu!

Obozy studenckie i młodzieżowe

Obozy to solidne szkolenie kitesurfingowe lub windsurfingowe z licencjonowanymi instrukotrami IKO, PZKite, VDWS na każdym poziomie zaawansowania w trybie 2 sesji dziennie – w tym także zajęcia freestyle z zawodnikami! Bogaty program zajęć dodatkowych: wakebaord, SUP, longboard, sztuczna fal, surfing oraz nowa, duża i funkcjonalna baza sprawi, że to będą Wasze wyjątkowe wakacje!

Sklep

Jeśli szukasz jakiegokolwiek sprzęt kitesurfingowego zapraszamy do naszego sklepu. Dla naszych stałych klientów mamy atrakcyjne rabaty i promocje. Nie znalazłeś tego co Ciebie interesuje? Napisz do nas, a na 100% znajdziemy rozwiązanie:)

Wyjazdy kitesurfingowe zagraniczne

Od samego początku istnienia naszej szkoły chcieliśmy wypełniać nasz czas kitesurfingiem także poza sezonem w Polsce. Pierwszy wyjazd zorganizowaliśmy już 2001 roku do Hurghady. Od tego czasu odwiedziliśmy dziesiątki miejsc, zorganizowaliśmy około 70 wyjazdów grupowych (od kameralnych kilkunasto osobowych po ponad 100 osób na wyjeździe). Naszym wieloletnim doświadczeniem na większości spotów na Świecie postanowiliśmy podzielić się z Wami i otworzyliśmy biuro podróży 360 Travel.

Mateusz Dudek mateusz@kite.pl +48 500 275 599
Sebastian Dudek sebastian@kite.pl +48 512 899 090

Kite.pl to miejsce dla pasjonatów Kitesurfing, kiteboarding oraz innych sportów wodnych podobnych do windsurfingu. Oferujemy kursy, szkolenia i lekcje indywidualne. Doradzimy jaki sprzęt kupić i jak trenować. W naszym sklepie i wypożyczalni sprzętu znajdziesz kompletne wyposażenie kitesufringu. Organizujemy także obozy młodzieżowe z solidnym szkoleniem kitesurfingowym lub windsurfingowym.