Kite pl

Dlaczego Kite.pl?

● Uczymy kitesurfingu od 16 lat
● Co roku nowy i topowy sprzęt Cabrinha i Nobile
● Jesteśmy licencjonowaną szkołą
Polskiego Związku Kiteboardingu
● Płacisz tylko za wykorzystany czas kursu
● Kursy grupowe max 2 - osobowe
● Znajdujemy się na najlepszym kempingu na Płw. Helski
● Atrakcyjne promocje
● Możliwość wyjazdu z nami w ciekawe miejsca
po sezonie

KITE&WIND
ZAJAWKOWE OBOZY

DLA MŁODZIEŻY I STUDENTÓW

BOGATY PROGRAM DODATKOWY

WAKEBOARD, SURFING
LONGBOARD, SUP
I INNE

SZKOLENIA
WINDSURFINGOWE

NA KAŻDYM POZIOMIE
ZAAWANSOWANIA

W KAŻDYM PRZEDZIALE WIEKOWYM

NAJLEPSZE OFERTY
FIRST I LAST MINUTE

ZNIŻKI W BAZACH KITE&WIND
NA CAŁYM ŚWIECIE

ZANZIZBAR, FUERTEVENTURA, EGIPT
RODOS, BRAZYLIA, MEKSYK, KUBA
CABO VERDE, WIETNAM, SRI LANKA
SARDYNIA, SYCYLIA

Kursy tygodniowe – 10h + 4h

CENA KURSU:

Kurs 10h + 4h / 5 dni – 460 PLN

CENA ZAWIERA:

– zajęcia z licencjonowanym instruktorem
– pełny sprzęt szkoleniowy
– ubezpieczenie NNW
– ubezpieczenie sprzętu
– asekuracja motorówki z lądu
– dodatkowe 4h wypożyczenia sprzętu

CENA NIE ZAWIERA:

– wypożyczenia pianki na czas kursu: 50zł/ 10h kursu 

Początek kursu w każdy poniedziałek wakacji, a koniec w piątek danego tygodnia. Zajęcia odbywają się w grupach minimum 5 osobowych według poziomu umiejętności:

– grupa początkująca (osoby które nigdy nie pływały i osoby które dopiero stawiają pierwsze kroki na desce)

– grupa średniozaawansowana/zaawansowana (osoby które pierwsze kroki mają już za soboą, potrafią się halsować czyli wracać do miejsca z którego wypłynęły i chcą ćwiczyć bardziej zaawansowane zwroty i/lub pływanie w trapezie czy wchodzenie w ślizg)

Kurs odbywa się w trybie 1 sesji szkoleniowej dziennie, trwającej 2 h (łącznie 10h z instruktorem, każdy kursant korzysta ze swojego zestawu sprzetu) dodatkowo każdy kursant ma do dyspozycji 4h nieodpłatnego wypożyczenia sprzętu i możliwość szlifowania umiejętności poza czasem zajęć.

Najczęściej zajęcia odbywają się o godzinie 10 rano jednak istnieje możliwość zmiany godziny do potrzeb grupy (w miarę naszych możliwości – tj dostepności sprzętu i instruktorów).
4 godziny samodzielnego pływania możesz wykorzystać dowolnie w godzinach pracy szkoły. Często po zajęciach, instruktorzy zadają Wam “zadanie domowe” czyli elementy które powinniście przećwiczyć podczas korzystania ze sprzętu podczas samodzielnego pływania.

PROMOCJE!

1. Wybierz termin kursu w WINDSZKOLA.PL z wyprzedzeniem i odbierz 10% zniżki!
2. Na kursy w miesiącach maj, czerwiec, wrzesień otrzymasz dodatkowe 10% zniżki!
3. W maju, czerwcu (do 22.06) i wrześniu na czas kursu nocleg gratis!

*wszystkie promocje łączą się

REZERWACJA

Wystarczy, że wypełnisz nasz formularz zgłoszeniowy online, a zwrotnie otrzymasz wiadomość potwierdzającą Twoją rezerwacje oraz danymi do wpłaty zaliczki.

VOUCHER NA PREZENT

Zastanawiasz się nad wyjątkowym prezentem? Kup dowolny kurs i wybierz jeden z czterech wyjątkowych voucherów.

OPINIE

  Super fachowa obsługa klienta, polecam serdecznie. ;)

  thumb Paulina Fijał
  1/09/2019

  Polecam zakupy w sklepie kite.pl, doradztwo, logistyka super. Pierwszy latawiec milion pytań,dali radę. No i oczywiście można liczyć na rabacik 😋

  thumb Adam Duraj
  11/15/2018

  Polecam Garu - absolutnie fenomenalne podejscie do nauki. Skarb w Waszej szkolce!

  thumb Marta Zuk
  9/20/2018

Kursy kitesurfingu

Kitesurfing wbrew pozorom to sport baaaardzo łatwy oraz bezpieczny, oczywiście pod warunkiem, że szkolenie prowadzą doświadczeni instruktorzy! Średnio po 10 godzinach zajęć kursant staje się samodzielnym kitesurferem. Nie musisz być dobry, żeby zacząć ale musisz zacząć, żeby być dobrym;)

Kursy windsurfing

Prowadzimy szkolenia windsurfingu na każdym poziomie zaawansowania, niezależnie od wieku. Do wyboru masz różne opcje począwszy od zajęć indywidualnych, po zajęcia w większych grupach. Nasi instruktorzy posiadają licencje VDWS i są prawdziwymi pasjonatami windsurfingu!

Obozy studenckie i młodzieżowe

Obozy to solidne szkolenie kitesurfingowe lub windsurfingowe z licencjonowanymi instrukotrami IKO, PZKite, VDWS na każdym poziomie zaawansowania w trybie 2 sesji dziennie – w tym także zajęcia freestyle z zawodnikami! Bogaty program zajęć dodatkowych: wakebaord, SUP, longboard, sztuczna fal, surfing oraz nowa, duża i funkcjonalna baza sprawi, że to będą Wasze wyjątkowe wakacje!

Sklep

Jeśli szukasz jakiegokolwiek sprzęt kitesurfingowego zapraszamy do naszego sklepu. Dla naszych stałych klientów mamy atrakcyjne rabaty i promocje. Nie znalazłeś tego co Ciebie interesuje? Napisz do nas, a na 100% znajdziemy rozwiązanie:)

Wyjazdy kitesurfingowe zagraniczne

Od samego początku istnienia naszej szkoły chcieliśmy wypełniać nasz czas kitesurfingiem także poza sezonem w Polsce. Pierwszy wyjazd zorganizowaliśmy już 2001 roku do Hurghady. Od tego czasu odwiedziliśmy dziesiątki miejsc, zorganizowaliśmy około 70 wyjazdów grupowych (od kameralnych kilkunasto osobowych po ponad 100 osób na wyjeździe). Naszym wieloletnim doświadczeniem na większości spotów na Świecie postanowiliśmy podzielić się z Wami i otworzyliśmy biuro podróży 360 Travel.

Kontakt

Mateusz Dudek mateusz@kite.pl +48 500 275 599
Sebastian Dudek sebastian@kite.pl +48 512 899 090

Kite.pl to miejsce dla pasjonatów Kitesurfing, kiteboarding oraz innych sportów wodnych podobnych do windsurfingu. Oferujemy kursy, szkolenia i lekcje indywidualne. Doradzimy jaki sprzęt kupić i jak trenować. W naszym sklepie i wypożyczalni sprzętu znajdziesz kompletne wyposażenie kitesufringu. Organizujemy także obozy młodzieżowe z solidnym szkoleniem kitesurfingowym lub windsurfingowym.