Kite pl

CABO VERDE, WIETNAM, SRI LANKA
SARDYNIA, SYCYLIA

Administrator danych osobowych

Podmiotem odpowiedzialnym za administrację danych osobowych jest firma: MATEUSZ DUDEK 360 TRAVEL UL. ŻMIGRODZKA 17A lok.3 17A/3 60-171 POZNAŃ NIP 8392954051. Kontakt z ADO jest możliwy pod adresem mateusz@kite.pl.

• podniesienie poziomu bezpieczeństwa,
  • raportowanie źródeł ruchu,
  • badanie skuteczności działań promocyjnych,

Dane gromadzone podczas rejestracja usług

MATEUSZ DUDEK 360 – operator serwisu internetowego, gromadzi dane osobowe Klientów składających zapytania ofertowe przez formularz online za pomocą mechanizmów umieszczonych w serwisie. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych oraz podstaw prawnych znajdują się w dokumencie RODO Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych który to dostępny jest na naszej stronie internetowej.

Mateusz Dudek matusz@kite.pl +48 500 275 599
Sebstian Dudek sebstian@kite.pl +48 512 899 090

Kite.pl to miejsce dla pasjonatów Kitesurfing, kiteboarding oraz innych sportów wodnych podobnych do windsurfingu. Oferujemy kursy, szkolenia i lekcje indywidualne. Doradzimy jaki sprzęt kupić i jak trenować. W naszym sklepie i wypożyczalni sprzętu znajdziesz kompletne wyposażenie kitesufringu. Organizujemy także obozy młodzieżowe z solidnym szkoleniem kitesurfingowym lub windsurfingowym.